O nas

Wesołe Przedszkole  działa na podstawie wpisu do ewidencji szkół niepublicznych z dnia 26 września 2013 roku pod nr 9.2013 oraz Statutu (do pobrania Statut.pdf)

Ponad 500 m² zostało zaprojektowane w ciekawej aranżacji; uwzględniając trzy duże, słoneczne sale bawialne, jadalnię, przestronną pracownię plastyczno-techniczną oraz salę gimnastyczną. Przedszkole wyposażono tak, aby dzieci czuły się w nim komfortowo i by mogły uczyć się, bawić, nawiązywać znajomości, przyjaźnie, by mogły wesoło poszaleć i odpocząć, czyli po prostu być sobą - dziećmi. Naszym pragnieniem jest stworzenie wyjątkowej atmosfery, w której dzieci będą mogły swobodnie pogłębiać indywidualne zainteresowania i zdolności. W tym celu wykorzystywane będą elementy wielu atrakcyjnych metod wspierających aktywność dziecka.

Jesteśmy przedszkolem artystyczno-sportowym. Naszym celem i zadaniem jest wspieranie wszechstronnego rozwoju dziecka. Wychodząc naprzeciw potrzebom współczesnych rodziców zatroskanych o przyszłość swoich pociech promujemy zdrowy styl życia, który jest nieodłącznie związany z aktywnością ruchową jak i edukacją ekologiczną. Na terenie naszego przedszkola dzieci mają do dyspozycji zazieleniony, bezpieczny ogród wyposażony w atrakcyjne, posiadające atest urządzenia zabawowe. W celu zapewnienia większego bezpieczeństwa cały obiekt, z wyjątkiem sal bawialnych oraz łazienki, jest monitorowany. Przedszkole spełnia wszystkie wymogi przeciwpożarowe, higieniczno-sanitarne oraz zatrudnia wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną.