Warunki naboru

Rekrutacja - nabór do przedszkola w Sosnowcu

Stworzona przez nas placówka to miejsce, którego drzwi są zawsze otwarte dla Rodziców i ich Pociech. Rekrutacja do naszego przedszkola trwa cały rok kalendarzowy. Dzieci przyjmowane są według kolejności zgłoszeń. Jeśli tylko posiadamy wolne miejsce, po dopełnieniu wszystkich formalności zawsze chętnie przyjmujemy nowych Podopiecznych. W przypadku osiągnięcia limitu miejsc prowadzimy listy rezerwowe. Jeśli są Państwo zainteresowani ofertą Wesołego Przedszkola, zachęcamy do zapoznania się z treściami zamieszczonymi na stronie internetowej. Publikujemy tu zarówno relacje z życia Przedszkolaków, jak i informacje na temat promocji.

Jak zapisać dziecko do placówki?

Osoby zainteresowane naborem do naszego przedszkola w mieście Sosnowiec prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 696-442-990 lub mailowy na adres .

W dalszej części rekrutacja do przedszkola wymaga złożenia i podpisania odpowiednich dokumentów. W tym celu, w pierwszej kolejności prosimy pobrać z linka poniżej kartę zgłoszeniową i dostarczyć ją wypełnioną do biura przedszkola, które znajduje się przy ulicy Ostrogórskiej 21 w Sosnowcu. Uzupełnienie przez Państwa formularza pozwoli nam na uzyskanie niezbędnych informacji. Zawiera on m.in. pytania o:
  • dane Dziecka,
  • informacje na temat Rodziców/Opiekunów prawnych,
  • określenie godzin, w jakich Dziecko będzie przebywać w przedszkolu,
  • stan zdrowia Malucha,
  • charakterystykę przyszłego Przedszkolaka (np. czy jest lewo, czy praworęczny, czy śpi w ciągu dnia, ale też jakie potrawy lubi jeść oraz czym się interesuje),
  • informacje na temat osób, które mogą odbierać Dziecko z placówki.
Karta zgłoszeniowa

Dodatkowe informacje na temat naboru

Zapisy do placówki obejmują Dzieci od 2,5 roku życia.

Jesteśmy jednostką integracyjną, a więc przyjmujemy także Podopiecznych o specjalnych potrzebach edukacyjnych. Grupy mogą liczyć maksymalnie 18 osób, w tym 5 z orzeczeniem wydanym przez publiczną poradnię psychologiczno-pedagogiczną. Zapraszamy do kontaktu także Rodziców, którzy nie posiadają takiego dokumentu, ale są zaniepokojeni tym, w jaki sposób rozwija się ich Pociecha. Nasza doskonale wykwalifikowana kadra chętnie służy Państwu radą w każdej sytuacji.

W ramach czesnego każde zapisane do Wesołego Przedszkola w Sosnowcu Dziecko może uczestniczyć w aktywnościach dodatkowych

W tym m.in. w lekcjach języka angielskiego, zajęciach dotyczących zdrowego stylu życia oraz jedzenia, a także konsultacjach logopedycznych. W przeciwieństwie do wielu innych placówek nie są one dodatkowo płatne. Wyczerpujące informacje na temat naszej oferty oraz m.in. tego, czy w chwili obecnej trwa nabór do poszczególnych grup, zawiera zarówno strona internetowa, jak i profil na facebooku. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu mailowego, lub telefonicznego.