Dołącz do Rodziny Wesołego Przedszkola!

Jeżeli poszukujesz miejsca, gdzie:
Twoje dziecko będzie swobodnie rozwijać swoje talenty?
Będzie czuło się bezpiecznie?
Będzie otoczone wsparciem osób kochających pracę z dziećmi?

To właśnie Wesołe Przedszkole jest idealnym miejscem dla Twojego dziecka!

Dzięki naszej pasji, od 2013 roku tworzymy miejsce dostosowane do tego, by maluch mógł z radością i naturalną ciekawością odkrywać świat.

W naszej pracy kładziemy szczególny nacisk na etapy rozwojowe dziecka w wieku przedszkolnym, dlatego w tym celu działamy w nurcie profilu sensorycznego. Dobrze pobudzone zmysły sprzyjają kreatywnemu myśleniu. Praca dydaktyczna połączona z różnorodnym materiałem, fakturami, dźwiękami, zapachami dostarcza dziecku sposobność do pełnego rozwoju swojego potencjału.

Nasz zespół to wykwalifikowani specjaliści, etyczni w swojej pracy, profesjonalni i zapewniający dziecku wsparcie w każdej możliwej sytuacji pobytu w przedszkolu. Dla nas praca nad samodzielnością i niezależnością jest priorytetem, dlatego uczymy dzieci komunikacji, znajomości stanów emocjonalnych oraz kompetencji miękkich od najmłodszych lat.

Dołącz do naszej przedszkolnej Rodziny i pozwól swojemu dziecku rozkwitnąć w niezwykłej podróży odkrywania świata!
Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej.

Wesołe Przedszkole – Wierzymy, że Twoje dziecko ma nieograniczone możliwości :)

Wesołe Przedszkole – Wierzymy, że Twoje dziecko ma nieograniczone możliwości

Wesołe Przedszkole działa na podstawie wpisu do ewidencji szkół niepublicznych z dnia 26 września 2013 roku pod nr 9.2013 oraz Statutu